T9GS1L24-48 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays T9GS1L24-48
Relee
Tootja number:
T9GS1L24-48
Tootekategooria:
Kirjeldus:
T9GS1L24-48
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Insulation - Class F, Sealed - Fully
Kontaktide hinnang (praegune) :
30A
Kontaktivorm :
SPST-NO (1 Form A)
Lõpetamise stiil :
PC Pin, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Lülituspinge :
480VAC - Max
Mähise pinge :
48VDC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
18.8mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
T9G
Tegevusaeg :
15ms
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C
Väljalaske aeg :
22ms
Väljalülituspinge (min) :
4.8 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
36 VDC