T92S7D12-110 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 110V
Relee
Tootja number:
T92S7D12-110
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 110V
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Insulation - Class F, Sealed - Fully
Kontaktide hinnang (praegune) :
30A
Kontaktivorm :
DPST-NO (2 Form A)
Lõpetamise stiil :
PC Pin
Lülituspinge :
277VAC - Nom
Mähise pinge :
110VDC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
15.5mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
T92
Tegevusaeg :
15ms
Töötemperatuur :
-55°C ~ 85°C
Väljalaske aeg :
15ms
Väljalülituspinge (min) :
11 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
82.5 VDC