S86R5A1B1D1-120 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays RELAY GEN PURPOSE SPDT 20A 120V
Relee
Tootja number:
S86R5A1B1D1-120
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 20A 120V
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Insulation - Class B
Kontaktide hinnang (praegune) :
20A
Kontaktivorm :
SPDT (1 Form C)
Lõpetamise stiil :
Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Lülituspinge :
277VAC - Max
Mähise pinge :
120VAC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
33.0mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
S86R
Tegevusaeg :
Töötemperatuur :
-10°C ~ 65°C
Väljalaske aeg :
Väljalülituspinge (min) :
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
102 VAC