RT184005 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 5V
Relee
Tootja number:
RT184005
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 5V
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Insulation - Class F, Sealed - Flux Protection
Kontaktide hinnang (praegune) :
10A
Kontaktivorm :
SPST-NO (1 Form A)
Lõpetamise stiil :
PC Pin
Lülituspinge :
400VAC - Max
Mähise pinge :
5VDC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakendamine :
Tube
Pooli vool :
50.0mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
RT1, SCHRACK
Tegevusaeg :
10ms
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C
Väljalaske aeg :
8ms
Väljalülituspinge (min) :
0.5 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
3.75 VDC