PRD-3AG0-120 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 120V
Relee
Tootja number:
PRD-3AG0-120
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 120V
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Insulation - Class B
Kontaktide hinnang (praegune) :
30A
Kontaktivorm :
SPST-NO (DM) (1 Form X)
Lõpetamise stiil :
Screw Terminal
Lülituspinge :
277VAC - Nom
Mähise pinge :
120VAC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
85.0mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
PRD
Tegevusaeg :
40ms
Töötemperatuur :
-55°C ~ 45°C
Väljalaske aeg :
20ms
Väljalülituspinge (min) :
12 VAC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
102 VAC