KUP-14D15F-24 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V
Relee
Tootja number:
KUP-14D15F-24
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Insulation - Class B
Kontaktide hinnang (praegune) :
10A
Kontaktivorm :
3PDT (3 Form C)
Lõpetamise stiil :
Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Lülituspinge :
240VAC - Max
Mähise pinge :
24VDC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Socketable
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
51.0mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
KUP
Tegevusaeg :
15ms
Töötemperatuur :
-45°C ~ 70°C
Väljalaske aeg :
10ms
Väljalülituspinge (min) :
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
18 VDC