KUEP-7D15-12 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays RELAY GEN PURPOSE DPST 10A 12V
Relee
Tootja number:
KUEP-7D15-12
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE DPST 10A 12V
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Insulation - Class B
Kontaktide hinnang (praegune) :
10A
Kontaktivorm :
DPST-NO (2 Form A)
Lõpetamise stiil :
Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Lülituspinge :
150VDC - Max
Mähise pinge :
12VDC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Socketable
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
150mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
KUEP
Tegevusaeg :
15ms
Töötemperatuur :
-45°C ~ 70°C
Väljalaske aeg :
10ms
Väljalülituspinge (min) :
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
9 VDC