KRPA-5DG-12 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
Relee
Tootja number:
KRPA-5DG-12
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Insulation - Class B
Kontaktide hinnang (praegune) :
10A
Kontaktivorm :
SPDT (1 Form C)
Lõpetamise stiil :
Plug In, 8 Pin (Octal)
Lülituspinge :
240VAC - Max
Mähise pinge :
12VDC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Socketable
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
100mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
KRPA
Tegevusaeg :
Töötemperatuur :
-45°C ~ 70°C
Väljalaske aeg :
Väljalülituspinge (min) :
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
9 VDC