KRPA-14AG-240 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 240V
Relee
Tootja number:
KRPA-14AG-240
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 240V
Funktsioonid :
Insulation - Class B
Kontaktide hinnang (praegune) :
10A
Kontaktivorm :
3PDT (3 Form C)
Lõpetamise stiil :
Plug In, 11 Pin (Octal)
Lülituspinge :
240VAC - Max
Mähise pinge :
240VAC
Pooli vool :
8.8mA
Töötemperatuur :
-45°C ~ 55°C
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
204 VAC