KHAU-17A12-240 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 240V
Relee
Tootja number:
KHAU-17A12-240
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 240V
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Insulation - Class B
Kontaktide hinnang (praegune) :
5A
Kontaktivorm :
4PDT (4 Form C)
Lõpetamise stiil :
Plug In
Lülituspinge :
240VAC - Max
Mähise pinge :
240VAC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Socketable
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
6.0mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
KHA
Tegevusaeg :
13ms
Töötemperatuur :
-45°C ~ 70°C
Väljalaske aeg :
6ms
Väljalülituspinge (min) :
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
204 VAC