ZWS50BAF5 TDK-Lambda Americas Inc. AC/DC CONVERTER 5V 50W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
ZWS50BAF5
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 5V 50W
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 265 VAC
Pinge – väljund 1 :
5V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
10A
seeria :
ZWS-AF
Suurus/Mõõdud :
5.20" L x 1.97" W x 1.02" H (132.0mm x 50.0mm x 26.0mm)
Tõhusus :
85%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C (With Derating)
Võimsus (vatti) :
50W