ZWS240BP36 TDK-Lambda Americas Inc. AC/DC CONVERTER 36V 240W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
ZWS240BP36
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 36V 240W
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 265 VAC
Pinge – väljund 1 :
36V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
6.7A
Suurus/Mõõdud :
8.74" L x 3.74" W x 1.65" H (222.0mm x 95.0mm x 42.0mm)
Tõhusus :
88%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Open Frame
Võimsus (vatti) :
240W