ZWS150BAF-15 TDK-Lambda Americas Inc. AC/DC CONVERTER 15V 150W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
ZWS150BAF-15
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 15V 150W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, DC Input Capable, Load Sharing, PFC, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 265 VAC
Pinge – väljund 1 :
15V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
10A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
ZWS150BAF
Suurus/Mõõdud :
6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 75.0mm x 37.0mm)
Tõhusus :
86%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Open Frame
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
150W