SCS120PW32 TDK-Lambda Americas Inc. AC/DC CONVERTER 32V 120W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
SCS120PW32
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 32V 120W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, PFC
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
90 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
32V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
3.75A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
SC120
Suurus/Mõõdud :
5.00" L x 3.00" W x 1.27" H (127.0mm x 76.2mm x 32.3mm)
Tõhusus :
85%
Töötemperatuur :
0°C ~ 60°C (With Derating)
Tüüp :
Open Frame
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
120W