RWS1000B36/CO2 TDK-Lambda Americas Inc. AC/DC CONVERTER 36V 1008W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
RWS1000B36/CO2
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 36V 1008W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, DC Input Capable, Remote Sense, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
4kV
Pinge – sisend :
85 ~ 265 VAC
Pinge – väljund 1 :
36V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
28A
Rakendused :
Medical
seeria :
RWS1000B/ME
Suurus/Mõõdud :
7.80" L x 5.00" W x 2.48" H (198.1mm x 127.0mm x 63.0mm)
Tõhusus :
88%
Töötemperatuur :
-20°C ~ 60°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed, Conformal Coated
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
1008W