RFE160048/S TDK-Lambda Americas Inc. AC/DC CONVERTER 48V 1600W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
RFE160048/S
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 48V 1600W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 265 VAC
Pinge – väljund 1 :
48V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
33A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
RFE
Suurus/Mõõdud :
12.60" L x 3.45" W x 1.61" H (320.0mm x 85.0mm x 40.8mm)
Tõhusus :
92%
Töötemperatuur :
0°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
1600W