LS10024/BML TDK-Lambda Americas Inc. SWITCHING POWER SUPPLIES
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
LS10024/BML
Kirjeldus:
SWITCHING POWER SUPPLIES
Funktsioonid :
Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
88 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
24V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
4.5A
seeria :
LS
Suurus/Mõõdud :
6.30" L x 3.80" W x 1.50" H (160.0mm x 96.5mm x 38.1mm)
Tõhusus :
86%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed
Võimsus (vatti) :
100W