JWS30048 TDK-Lambda Americas Inc. AC/DC CONVERTER 48V 300W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
JWS30048
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 48V 300W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Remote Sense, Universal Input
Osa olek :
Not For New Designs
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 265 VAC
Pinge – väljund 1 :
48V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
6.5A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
JWS
Suurus/Mõõdud :
7.48" L x 4.72" W x 3.62" H (190.0mm x 119.9mm x 92.0mm)
Tõhusus :
80%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 65°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
300W