JWS15048/A TDK-Lambda Americas Inc. AC/DC CONVERTER 48V 150W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
JWS15048/A
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 48V 150W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, DC Input Capable, Load Sharing, PFC, Remote Sense, Universal Input
Osa olek :
Not For New Designs
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 265 VAC
Pinge – väljund 1 :
48V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
3.3A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
JWS
Suurus/Mõõdud :
7.80" L x 3.62" W x 2.56" H (198.1mm x 91.9mm x 65.0mm)
Tõhusus :
80%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 60°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
150W