HWS600-24/ME TDK-Lambda Americas Inc. AC/DC CONVERTER 24V 600W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
HWS600-24/ME
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 24V 600W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, DC Input Capable, Load Sharing, Remote On/Off, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 265 VAC
Pinge – väljund 1 :
24V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
27A
Rakendused :
ITE (Commercial), Medical
seeria :
HWS
Suurus/Mõõdud :
6.50" L x 3.94" W x 3.23" H (165.1mm x 100.1mm x 82.0mm)
Tõhusus :
85%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
600W