HWS50A24/ME TDK-Lambda Americas Inc. AC/DC CONVERTER 24V 50W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
HWS50A24/ME
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 24V 50W
Funktsioonid :
Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 265 VAC
Pinge – väljund 1 :
24V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
2.2A
Rakendused :
ITE (Commercial), Medical
seeria :
HWS50A/A
Suurus/Mõõdud :
4.72" L x 3.23" W x 1.24" H (120.0mm x 82.0mm x 31.5mm)
Tõhusus :
87%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Open Frame
Võimsus (vatti) :
50W