HWS50A24/HD TDK-Lambda Americas Inc. AC/DC CONVERTER 24V 50W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
HWS50A24/HD
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 24V 50W
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 265 VAC, 120 ~ 370 VDC
Pinge – väljund 1 :
24V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
2.2A
Suurus/Mõõdud :
4.72" L x 3.23" W x 1.04" H (120.0mm x 82.0mm x 26.5mm)
Tõhusus :
87%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 71°C (With Derating)
Võimsus (vatti) :
53W