HWS50A12/ME TDK-Lambda Americas Inc. AC/DC CONVERTER 12V 50W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
HWS50A12/ME
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 12V 50W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 265 VAC
Pinge – väljund 1 :
12V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
4.3A
Rakendused :
ITE (Commercial), Medical
seeria :
HWS50A/A
Suurus/Mõõdud :
4.72" L x 3.23" W x 1.24" H (120.0mm x 82.0mm x 31.5mm)
Tõhusus :
85%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Open Frame
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
50W