HWS300-48/HD TDK-Lambda Americas Inc. AC/DC CONVERTER 48V 300W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
HWS300-48/HD
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 48V 300W
Funktsioonid :
Adjustable Output, DC Input Capable, Load Sharing, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 265 VAC
Pinge – väljund 1 :
48V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
7A
seeria :
HWS
Suurus/Mõõdud :
6.50" L x 2.40" W x 3.23" H (165.1mm x 61.0mm x 82.0mm)
Tõhusus :
85%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 71°C (With Derating)
Võimsus (vatti) :
300W