HWS150A48/ME TDK-Lambda Americas Inc. AC/DC CONVERTER 48V 150W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
HWS150A48/ME
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 48V 150W
Funktsioonid :
Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Remote Sense, Universal Input
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 265 VAC
Pinge – väljund 1 :
48V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
3.3A
Rakendused :
ITE (Commercial), Medical
seeria :
HWS150A/A
Suurus/Mõõdud :
6.30" L x 3.23" W x 1.65" H (160.0mm x 82.0mm x 42.0mm)
Tõhusus :
91%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Open Frame
Võimsus (vatti) :
150W