HWS150A12/HD TDK-Lambda Americas Inc. AC/DC CONVERTER 12V 150W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
HWS150A12/HD
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 12V 150W
Funktsioonid :
Adjustable Output, PFC, Universal Input
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 265 VAC, 120 ~ 370 VDC
Pinge – väljund 1 :
12V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
13A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
HWS/HD
Suurus/Mõõdud :
6.30" L x 3.23" W x 1.46" H (160.0mm x 82.0mm x 37.0mm)
Tõhusus :
88%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 71°C (With Derating)
Tüüp :
Open Frame, Conformal Coated
Võimsus (vatti) :
156W