HWS150060 TDK-Lambda Americas Inc. AC/DC CONVERTER 60V 1500W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
HWS150060
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 60V 1500W
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 265 VAC
Pinge – väljund 1 :
60V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
26A
Rakendused :
ITE (Commercial)
Suurus/Mõõdud :
11.00" L x 5.00" W x 3.25" H (279.4mm x 127.0mm x 82.6mm)
Tõhusus :
90%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C (With Derating)
Võimsus (vatti) :
1500W