HWS15005 TDK-Lambda Americas Inc. AC/DC CONVERTER 5V 1500W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
HWS15005
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 5V 1500W
Funktsioonid :
Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 265 VAC
Pinge – väljund 1 :
5V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
300A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
HWS1500
Suurus/Mõõdud :
11.00" L x 5.00" W x 3.25" H (279.4mm x 127.0mm x 82.6mm)
Tõhusus :
81%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed
Võimsus (vatti) :
1500W