HWS1000-60/HD TDK-Lambda Americas Inc. AC/DC CONVERTER 60V 1000W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
HWS1000-60/HD
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 60V 1000W
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 265 VAC
Pinge – väljund 1 :
60V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
18A
Suurus/Mõõdud :
9.45" L x 5.00" W x 3.25" H (240.0mm x 127.0mm x 82.6mm)
Tõhusus :
88%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed, Conformal Coated
Võimsus (vatti) :
1000W