HWS1000-12/HD TDK-Lambda Americas Inc. AC/DC CONVERTER 12V 1000W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
HWS1000-12/HD
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 12V 1000W
Funktsioonid :
Adjustable Output, DC Input Capable, Load Sharing, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 265 VAC
Pinge – väljund 1 :
12V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
88A
seeria :
HWS1000
Suurus/Mõõdud :
9.45" L x 5.00" W x 3.25" H (240.0mm x 127.0mm x 82.6mm)
Tõhusus :
85%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed, Conformal Coated
Võimsus (vatti) :
1000W