HFE250048/S TDK-Lambda Americas Inc. AC/DC CONVERTER 48V 2500W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
HFE250048/S
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 48V 2500W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, Load Sharing, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Rack Mount
Pinge – isolatsioon :
3kV
Pinge – sisend :
85 ~ 265 VAC
Pinge – väljund 1 :
48V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
52A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
HFE2500
Suurus/Mõõdud :
12.80" L x 4.21" W x 1.61" H (325.1mm x 106.9mm x 40.9mm)
Tõhusus :
93%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Front End
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
2500W