CUS200M48 TDK-Lambda Americas Inc. AC/DC CONVERTER 48V 254W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
CUS200M48
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 48V 254W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Standby Output, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
4kV
Pinge – sisend :
85 ~ 265 VAC
Pinge – väljund 1 :
48V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
4.2A
Rakendused :
ITE (Commercial), Medical
seeria :
CUS200M
Suurus/Mõõdud :
5.00" L x 3.00" W x 1.22" H (127.0mm x 76.2mm x 30.9mm)
Tõhusus :
94%
Töötemperatuur :
-20°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Open Frame
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
200W (250W Forced Air)