CSS50036/I TDK-Lambda Americas Inc. AC/DC CONVERTER 36V 360W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
CSS50036/I
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 36V 360W
Pinge – isolatsioon :
4kV
Pinge – sisend :
90 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
36V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
10A
Suurus/Mõõdud :
9.00" L x 4.70" W x 1.63" H (228.6mm x 119.4mm x 41.4mm)
Tõhusus :
87%
Töötemperatuur :
0°C ~ 70°C (With Derating)
Võimsus (vatti) :
360W (500W Forced Air)