CSS50030 TDK-Lambda Americas Inc. AC/DC CONVERTER 30V 360W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
CSS50030
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 30V 360W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, Load Sharing, Remote Sense, Standby Output, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
4kV
Pinge – sisend :
90 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
30V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
12A
Rakendused :
Medical
seeria :
CSS500
Suurus/Mõõdud :
9.00" L x 4.70" W x 1.63" H (228.6mm x 119.4mm x 41.4mm)
Tõhusus :
87%
Töötemperatuur :
0°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Open Frame
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
360W (500W Forced Air)