CPFE1000FI48/P TDK-Lambda Americas Inc. AC/DC CONVERTER 48V 1000W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
CPFE1000FI48/P
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 48V 1000W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
4.242kV
Pinge – sisend :
90 ~ 265 VAC
Pinge – väljund 1 :
48V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
21A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
CPFE1000FI
Suurus/Mõõdud :
10.00" L x 4.21" W x 1.57" H (254.0mm x 107.0mm x 40.0mm)
Tõhusus :
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Tüüp :
Open Frame
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
1000W