CPFE1000FI12/P TDK-Lambda Americas Inc. AC/DC CONVERTER 12V 720W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
CPFE1000FI12/P
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 12V 720W
Pinge – isolatsioon :
4.242kV
Pinge – sisend :
90 ~ 265 VAC
Pinge – väljund 1 :
12V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
60A
Suurus/Mõõdud :
10.00" L x 4.21" W x 1.57" H (254.0mm x 107.0mm x 40.0mm)
Tõhusus :
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Tüüp :
Open Frame
Võimsus (vatti) :
720W