CPFE1000FI12/C TDK-Lambda Americas Inc. AC/DC CONVERTER 12V 720W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
CPFE1000FI12/C
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 12V 720W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
4.242kV
Pinge – sisend :
90 ~ 265 VAC
Pinge – väljund 1 :
12V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
60A
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
CPFE1000FI
Suurus/Mõõdud :
10.00" L x 4.41" W x 1.69" H (254.0mm x 112.0mm x 43.0mm)
Tõhusus :
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
720W