CPFE1000FI-28/H TDK-Lambda Americas Inc. AC-DC 115-230VAC OUTPUT 28V 36A
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
CPFE1000FI-28/H
Kirjeldus:
AC-DC 115-230VAC OUTPUT 28V 36A
Funktsioonid :
Adjustable Output, Baseplate, I²C Interface , Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Pinge – isolatsioon :
4.242kV
Pinge – sisend :
85 ~ 265 VAC
Pinge – väljund 1 :
28V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
36A
Suurus/Mõõdud :
10.00" L x 4.41" W x 1.73" H (254.0mm x 112.0mm x 44.0mm)
Tõhusus :
86%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Tüüp :
Open Frame, Conformal Coated
Võimsus (vatti) :
1008W