REC6-2415SRW/R10/A Recom Power CONV DC/DC 6W 18-36VIN 15VOUT
Toiteallikad
Tootja number:
REC6-2415SRW/R10/A
Kirjeldus:
CONV DC/DC 6W 18-36VIN 15VOUT
Funktsioonid :
SCP, UVLO
Pakend/ümbris :
24-DIP Module, 7 Leads
Pinge – isolatsioon :
10kV
Pinge – sisend (max) :
36V
Pinge – sisend (min) :
18V
Pinge – väljund 1 :
15V
Praegune – väljund (maksimaalne) :
400mA
seeria :
ECONOLINE REC6/R
Suurus/Mõõdud :
1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
85%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 75°C
Võimsus (vatti) :
6W