RACM150-24S Recom Power AC/DC CONVERTER 24V 150W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
RACM150-24S
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 24V 150W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
4kV
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
24V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
5.6A
Rakendused :
Medical
seeria :
RACM150
Suurus/Mõõdud :
4.60" L x 2.44" W x 1.94" H (116.8mm x 62.0mm x 49.2mm)
Tõhusus :
92%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 80°C (With Derating)
Tüüp :
Enclosed
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
150W