TX2SA-LT-1.5V-TH Panasonic Electric Works RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 1.5V
Relee
Tootja number:
TX2SA-LT-1.5V-TH
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 1.5V
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Sealed - Fully
Kontaktide hinnang (praegune) :
2A
Kontaktivorm :
DPDT (2 Form C)
Lõpetamise stiil :
Gull Wing
Lülituspinge :
250VAC, 220VDC - Max
Mähise pinge :
1.5VDC
Mähise tüüp :
Latching, Dual Coil
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakendamine :
Tube
Pooli vool :
93.8mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
TX-TH
Tegevusaeg :
4ms
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C
Väljalaske aeg :
4ms
Väljalülituspinge (min) :
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
1.13 VDC