SFY2-DC24V Panasonic Electric Works RELAY SAFETY 4PST 6A 24V
Relee
Tootja number:
SFY2-DC24V
Kirjeldus:
RELAY SAFETY 4PST 6A 24V
Kontaktide hinnang (praegune) :
6A
Lülituspinge :
250VAC, 30VDC - Max
Mähise pinge :
24VDC
Pooli vool :
28.0mA
Töötemperatuur :
-40°C ~ 70°C
Väljalülituspinge (min) :
3.6 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
18 VDC