JV1AP-100V Panasonic Electric Works RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 100V
Relee
Tootja number:
JV1AP-100V
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 100V
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Sealed - Fully
Kontaktide hinnang (praegune) :
16A
Kontaktivorm :
SPST-NO (1 Form A)
Lõpetamise stiil :
PC Pin
Lülituspinge :
125VAC - Max
Mähise pinge :
100VDC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
6.0mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
JV
Tegevusaeg :
5ms
Töötemperatuur :
-40°C ~ 70°C
Väljalaske aeg :
4ms
Väljalülituspinge (min) :
3 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
48 VDC