JTV1S-TMP-12V Panasonic Electric Works JTV RELAY (6KV TYPE TMP SEALED)
Relee
Tootja number:
JTV1S-TMP-12V
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
JTV RELAY (6KV TYPE TMP SEALED)
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Sealed - Fully
Kontaktide hinnang (praegune) :
20A
Kontaktivorm :
SPST-NO (1 Form A)
Lõpetamise stiil :
PC Pin, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Lülituspinge :
277VAC - Max
Mähise pinge :
12VDC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
83.3mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
JT-V
Tegevusaeg :
15ms
Töötemperatuur :
-55°C ~ 85°C
Väljalaske aeg :
10ms
Väljalülituspinge (min) :
1.2 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
9 VDC