JM1AN-ZTM-DC24V-F Panasonic Electric Works RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 24V
Relee
Tootja number:
JM1AN-ZTM-DC24V-F
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE SPST 20A 24V
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Kontaktide hinnang (praegune) :
20A
Kontaktivorm :
SPST-NO (1 Form A)
Lõpetamise stiil :
Quick Connect - 0.187"/0.250"
Lülituspinge :
250VAC - Max
Mähise pinge :
24VDC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakendamine :
Tube
Pooli vool :
37.5mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
JM
Tegevusaeg :
20ms
Töötemperatuur :
-40°C ~ 60°C
Väljalaske aeg :
10ms
Väljalülituspinge (min) :
2.4 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
16.8 VDC