HE2AN-P-DC24V Panasonic Electric Works RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 24V
Relee
Tootja number:
HE2AN-P-DC24V
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 24V
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Kontaktide hinnang (praegune) :
25A
Kontaktivorm :
DPST-NO (2 Form A)
Lõpetamise stiil :
PC Pin
Lülituspinge :
277VAC, 30VDC - Max
Mähise pinge :
24VDC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
80.0mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
HE
Tegevusaeg :
30ms
Töötemperatuur :
-50°C ~ 55°C
Väljalaske aeg :
10ms
Väljalülituspinge (min) :
2.4 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
16.8 VDC