DSP1A-L2-DC24V-R Panasonic Electric Works RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 24V
Relee
Tootja number:
DSP1A-L2-DC24V-R
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 24V
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Sealed - Fully
Kontaktide hinnang (praegune) :
8A
Kontaktivorm :
SPST-NO (1 Form A)
Lõpetamise stiil :
PC Pin
Lülituspinge :
250VAC, 30VDC - Max
Mähise pinge :
24VDC
Mähise tüüp :
Latching, Dual Coil
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
12.5mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
DSP
Tegevusaeg :
10ms
Töötemperatuur :
-40°C ~ 60°C
Väljalaske aeg :
5ms
Väljalülituspinge (min) :
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
19.2 VDC