DK1A-L-12V-F Panasonic Electric Works RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
Relee
Tootja number:
DK1A-L-12V-F
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 12V
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Sealed - Fully
Kontaktide hinnang (praegune) :
10A
Kontaktivorm :
SPST-NO (1 Form A)
Lõpetamise stiil :
PC Pin
Lülituspinge :
250VAC, 125VDC - Max
Mähise pinge :
12VDC
Mähise tüüp :
Latching, Single Coil
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakendamine :
Tube
Pooli vool :
16.7mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
DK
Tegevusaeg :
10ms
Töötemperatuur :
-40°C ~ 65°C
Väljalaske aeg :
8ms
Väljalülituspinge (min) :
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
8.4 VDC