G7L-2A-T-J-CB-DC48 Omron Electronics Inc-EMC Div RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 48V
Relee
Tootja number:
G7L-2A-T-J-CB-DC48
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 48V
Funktsioonid :
Insulation - Class B, Test Button
Kontaktide hinnang (praegune) :
25A
Lõpetamise stiil :
Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Lülituspinge :
250VAC - Max
Mähise pinge :
48VDC
Pooli vool :
40.0mA
Töötemperatuur :
-25°C ~ 60°C
Väljalülituspinge (min) :
7.2 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
36 VDC