G2R-1A4-DC48 Omron Electronics Inc-EMC Div RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 48V
Relee
Tootja number:
G2R-1A4-DC48
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 48V
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Sealed - Fully
Kontaktide hinnang (praegune) :
8A
Kontaktivorm :
SPST-NO (1 Form A)
Lõpetamise stiil :
PC Pin
Lülituspinge :
380VAC, 125VDC - Max
Mähise pinge :
48VDC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakendamine :
Tray
Pooli vool :
11.5mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
G2R
Tegevusaeg :
15ms
Töötemperatuur :
-40°C ~ 70°C
Väljalaske aeg :
5ms
Väljalülituspinge (min) :
7.2 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
33.6 VDC